Titles you rated
Good NewsRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
AmourRated ★ 3.5
Richard JewellRated ★ 4.0
The RainmakerRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Apt PupilRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 2.5