Titles you rated
HopeRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5