Series
Ratings
46
Likeable or NotRated ★ 2.5
Vampire IdolRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 0.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0