Movies
Ratings
45
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0