Titles you rated
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
The Stepford WivesRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 4.0
FameRated ★ 3.5
The Dragon DentistRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 5.0
JunoRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 5.0
Beautiful CreaturesRated ★ 5.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 5.0