Series
Ratings
89
DoctorsRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Say I Love YouRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Fire Force Season 2Rated ★ 5.0
Fire ForceRated ★ 5.0