Titles you rated
UnfaithfulRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 3.0
The SentinelRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
RememberRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 2.5