Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.5