Movies
Ratings
642
A Simple FavorRated ★ 4.0- Coming to youRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
White NightRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5