Titles you rated
The IllusionistRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 2.5