Titles you rated
The PacificRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0