Movies
Ratings
87
August RushRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0