Series
Ratings
27
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Game Development GirlsRated ★ 3.0
Over the RainbowRated ★ 3.0
SangdoRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.0