Movies
Ratings
1085
I Can SpeakRated ★ 4.0
Their DistanceRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 1.0
MaudieRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Playing It CoolRated ★ 2.0
Snowy RoadRated ★ 4.5
RealRated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
RageRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0