Series
Ratings
635
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
Hemlock GroveRated ★ 1.5
Hemlock GroveRated ★ 2.0
TV Novel Dear My SisterRated ★ 1.0
JejoongwonRated ★ 2.0
The Snow QueenRated ★ 1.5
Older SisterRated ★ 2.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 1.0
The PromiseRated ★ 1.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 1.5
The Stars Are ShiningRated ★ 1.0
Royal FamilyRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 2.5
Operation ProposalRated ★ 2.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0