Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 1.0
Big FishRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 1.0
OnceRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 1.0
LimitlessRated ★ 1.0
TrainspottingRated ★ 1.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
MulanRated ★ 1.0
Apollo 13Rated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 1.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.0
Wolf ChildrenRated ★ 1.0
The King's SpeechRated ★ 1.0
Before MidnightRated ★ 1.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0