Series
Ratings
34
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Mom's Diary: My Ugly DucklingRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0