Movies
Ratings
301
Resident EvilRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0