Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
MemoryRated ★ 5.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0