Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 3.5
TamiouRated ★ 2.5- Thus spoke Kishibe Rohan Season 3Rated ★ 4.0
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 4.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5