Movies
Ratings
30
Kick-AssRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 1.0
OrphanRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0