Series
Ratings
95
Harvest VillaRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- Living Among the RichRated ★ 4.0
The ActRated ★ 3.5
Schitt's CreekRated ★ 4.5
Schitt's CreekRated ★ 4.5
Schitt's CreekRated ★ 4.0
Schitt's CreekRated ★ 4.0
Schitt's CreekRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5