Movies
Ratings
101
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0