Series
Ratings
28
Station ElevenRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Framing Britney SpearsRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 2.5
Charlie and LolaRated ★ 4.5