Titles you rated
Warm BodiesRated ★ 5.0
Between Love and HateRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0