Movies
Ratings
57
Hear MeRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0