Series
Ratings
35
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
LastRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
- Combat HospitalRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0