Series
Ratings
26
ChernobylRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 4.0
- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
Love and AnarchyRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
- Men on a MissionRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0