Movies
Ratings
256
Sleepless in SeattleRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5