Movies
Ratings
106
Roman HolidayRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
A Bronx TaleRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5