Movies
Ratings
341
EquilibriumRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0