Titles you rated
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Beauty WaterRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0