Movies
Ratings
23
Lust, CautionRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Marley & MeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0