Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0