Movies
Ratings
392
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Murder MysteryRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Minuscule: Valley of the Lost AntsRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0