Movies
Ratings
690
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
The Scarlet LetterRated ★ 3.0
The ArtistRated ★ 2.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.0
Original SinRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 1.5
TomboyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5