Series
Ratings
211
One Spring NightRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
The Pursuit of LoveRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0- The ParadiseRated ★ 3.5
- The ParadiseRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
EncounterRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.0- School Season 1Rated ★ 3.0
RomanceRated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Noonas Over FlowersRated ★ 3.0