Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 5.0
As OneRated ★ 1.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0