Titles you rated
 Making Waves The Art of Cinematic SoundRated ★ 4.0 Making Waves The Art of Cinematic SoundRated ★ 4.0
 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
 Farewell My ConcubineRated ★ 4.0 Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
 MoneyballRated ★ 3.0 MoneyballRated ★ 3.0
 When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0 When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
 The First Slam DunkRated ★ 3.0 The First Slam DunkRated ★ 3.0
 PicnicRated ★ 4.5 PicnicRated ★ 4.5
 BLUE GIANTRated ★ 2.5 BLUE GIANTRated ★ 2.5
 Rebel RidgeRated ★ 3.0 Rebel RidgeRated ★ 3.0
 Manchester by the SeaRated ★ 3.0 Manchester by the SeaRated ★ 3.0
 The IntouchablesRated ★ 3.0 The IntouchablesRated ★ 3.0
 AladdinRated ★ 3.0 AladdinRated ★ 3.0
 Good Will HuntingRated ★ 4.0 Good Will HuntingRated ★ 4.0
 The FabelmansRated ★ 2.5 The FabelmansRated ★ 2.5
 Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5 Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
 House of HummingbirdRated ★ 2.5 House of HummingbirdRated ★ 2.5
 Inglourious BasterdsRated ★ 3.0 Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
 Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5 Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
 AftersunRated ★ 3.5 AftersunRated ★ 3.5
 Stop Making SenseRated ★ 2.5 Stop Making SenseRated ★ 2.5