Movies
Ratings
684
ThirstRated ★ 3.5
Never to LoseRated ★ 2.5
Love ClinicRated ★ 1.5
CanolaRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Easy ARated ★ 2.0- Forest DancingRated ★ 3.5
SheRated ★ 4.0
Futureless ThingsRated ★ 2.5
Spin KickRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 1.0
The LoverRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
A Girl at My DoorRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 3.0
The PalaceRated ★ 4.0