Movies
Ratings
869
Book-Paper-ScissorsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 4.5
YoloRated ★ 2.5
Saint MaudRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5