Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Your Friendly Neighborhood Spider-ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5