Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 2.0
You're My PetRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5