Movies
Ratings
592
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
PainedRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.5