Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0