Movies
Ratings
116
DeadpoolRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0