Titles you rated
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 0.5
Solitary GourmetRated ★ 0.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0