Movies
Ratings
201
TangledRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0