Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
On AirRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0