Movies
Ratings
57
The GodfatherRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 3.0
DefianceRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0